Exkluzívne novostavby Bojnice

Lokalita: Bojnice

cena v RK

202 m²

Úžitková plocha: 154,6 m²

ID: 20160

 
Exkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby BojniceExkluzívne novostavby Bojnice

Charakteristiky

 • Vek stavby:menej ako 1 rok
 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Stavebný materiál:tehla
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia ponúka na predaj exkluzívne nehnuteľnosti v Bojniciach

Typ : Rodinný dom  - súčasť radovej zástavby 3 ks rodinných domov
Lokalita : Bojnice, ul. Moyzesova
Obytné miestnosti : 4
Zastavaná plocha : 124 m2
Celková úžitková plocha : 154,6 m2
Dvojgaráž: 38,2 m2
Terasa: 9,4 m2
Energetická náročnosť : A1
Spôsob vykurovania : podlahové vykurovanie
Zdroj : plynový kotol
4-izbový moderný poschodový dom s plochou strechou. Napriek malej šírke je v dome umiestnená priestranná dvojgaráž. Väčšiu časť prízemia zaberá atraktívny obytný veľkopriestor orientovaný do tichej zadnej časti pozemku s terasou.
Komfortné poschodie obsahuje okrem troch izieb príslušenstvo vo forme dvoch kúpeľní, šatníka a technickej miestnosti. Priestor chodby a schodiska je vďaka terase a svetlovodu prirodzene presvetlený.
Veľké presklené plochy sú umiestnené do záhrady, súkromie z ulice chráni dvojgaráž a vstupný priestor navrhnutý tak, aby tvorili bariéru pred nežiadúcimi pohľadmi.
RD je postavený z keramických tehál BRITTERM hr. 38 cm, zateplený izolantom NEOPOR hr. 150 mm so silikónovou omietkou a minerálnou vatou hr. 150 mm s AL panelmi / odvetraná fasáda /.
Dom má strechu zateplenú izolantom hr. 400 mm, krytina asfalt.modifikované pásy INDEX.
Dom má plastové okná GEALAN S9000 – akrylátový 6 – komorový profil – biela/9006 – 3 sklo a garážovú bránu HORMANN.
V dome sú pripravené všetky rozvody /voda, elektrina, odpad, plyn, klimatizácia, centrálny vysávač/. Dom je napojený na verejnú kanalizáciu.
Podlahové vykurovanie je zabezpečené cez plynový kotol. Ohrev teplej vody je zabezpečený zásobníkovým ohrievačom.
Cena domu platí pre vyhotovenie do štádia „holodom“, ktorá obsahuje vyhotovenie rozvodov vody, odpadov, elektriny, kúrenia, klimatizácie, centrálného vysávača, osadenie vykurovacieho systému, steny a stropy vymaľované bielou farbou, podlahy pripravené na pokládku dlažby a parkiet, vnútorné otvory pripravené na montáž zárubní a dverí, osadené zásuvky a vypínače, rozvody elektriny pripravené na montáž osvetlenia, rozvody elektriny pripravené na montáž osvetlenia, rozvody vody a odpadov pripravené na montáž sanity, umývadiel a batérií, prípravy el.rozvodov a boxov pre montáž vonkajších elektrických žalúzii Z90.
V cene je aj keramická podlaha dvojgaráže a komplet keramické povrchy technickej miestnosti, komplet oplotenie, vrátane bráničky a brány, terasa a spevnené plochy prístupových komunikácií so zámkovej dlažby.

V blízkosti nehnuteľností sa nachádza výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, nemocnica, poliklinika, pošta, potraviny, obchody, pohostinstvo, reštaurácie.

Mesto Bojnice je významným centrom turistického ruchu. Nachádzajú sa tu známe kúpele, zámok, ZOO, kúpalisko a vyhliadková veža.

Pre viac informácií nás neváhajte kontatovať na telefónnych číslach: 0915 288 136 - Fabiš Michal alebo 0904 816 018 - Mareš Miroslav.

 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 27.03.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Bojnice dom
na predaj ID: 15601 1 027 m²
od 672 € mesačne 189,87 €/m² 195 000,00 €
NÁŠ TIP
Bojnice dom
na predaj ID: 21230 1 286 m²
  cena v RK
NÁŠ TIP
Prievidza dom
na predaj ID: 19480 1 156 m²
od 454 € mesačne 114,10 €/m² 131 900,00 €
Oslany dom
na predaj ID: 20669 840 m²
od 54 € mesačne 18,93 €/m² 15 900,00 €