Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Prievidza
exkluzívne
142 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

86

|
1 643,52  €/m²

PREDAJ: Priestranný 4-izbový byt s loggiou – Prievidza, Zapotôčky

Bojnice
230 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

89

|
2 584,27  €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt v Bojniciach s vlastnou záhradou a garážou.

Handlová
67 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

64

|
1 046,88  €/m²

Na predaj: 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/ Ul.29 Augusta

Handlová
50 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

65

|
769,23  €/m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt na ulici Údernícka / Handlová

Handlová
79 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

70

|
1 128,57  €/m²

Na predaj slnečný 3-izbový byt vo výbornej lokalite / Okrúžna ulica Handlová

Handlová
82 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

75

|
1 093,33  €/m²

Na predaj 3-izbový byt 75 m2, kompletná rekonštrukcia

Handlová
53 500,00 € Na predaj

4 iz.

|

58

|
922,41  €/m²

2-izbový byt na predaj, Handlová

Bojnice
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

0

|
-

Apartmány Bojnice - Apartmány pod zámkom, Bojnice

Kanianka
NÁŠ TIP
cena dohodou Na predaj

4 iz.

|

65

|
-

2. a 3. izbové byty, Bytový komplex, Kanianka – PÁNSKY HÁJ II.

Prievidza
85 900,00 € Na predaj

4 iz.

|

51

|
1 684,31  €/m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt / ul. Veľkonecpalská

Bojnice
exkluzívne
351 800,00 € Na predaj

4 iz.

|

123

|
2 862,49  €/m²

3 - izbový byt, C 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Prievidza
ZNÍŽENÁ CENA
72 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

38

|
1 894,74  €/m²

Na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Prievidzi – Veľkonecpalská cesta

• fingo