Referencie

 • Stela S.

  Milá pani Zdenka, chceli by sme sa Vám poďakovať za Vašu profesionálnu prácu v oblasti realít, takých ľudí na správnom mieste by sme potrebovali viac. Keď práca niekoho baví a napĺňa, odrazí sa to okrem profesionality aj na vonkajšom prejave. Vždy milá a usmiata - radosť s Vami pracovať :) Ďakujeme aj za Vašu promptnosť, pripravenosť a flexibilnosť. Nikdy nič nebol problém. Nehovoriac o tom, že aj po zrealizovaní predaja a kúpy naďalej prejavujete záujem, či je všetko v poriadku. Želáme Vám, ako aj celej spoločnosti Alpia veľa spokojných klientov.

   

 • Hupka Peter s rodinou

  Chcel by som veľmi poďakovať za Vaše služby pri predaji nášho rodinného domu v Prievidzi na ulici Poľná a rovnako aj pri kúpe bytu na Gorkého ulici v Prievidzi. Odviedli ste pre našu rodinu kvalitnú profesionálnu prácu. Ešte raz ďakujem a prajem veľa takýchto úspešných predajov.

   

 • Andrea D.

  Pre mňa maximálna spokojnosť....pani Steinhublová TOPKA od samého začiatku, môžete jej udeliť pochvalu. Reality Alpia môžem len odporučiť. Maximálna spokojnosť.

 • p. Solčaniová

  Chcela by som sa poďakovať realitnej maklérke Zdenke Uhrínovej za jej profesionálny prístup (neustály priamy, či písomný kontakt a ochotné riešenie každej maličkosti) a nekonečnú trpezlivosť s kladným výsledkom pri predaji mojej nehnuteľnosti. Pani Uhrínová je pri rokovaní milá a ústretová. 

 • Ľudmila K., Prievidza

  Zveriť sa do rúk skúseným maklérom Reality Alpia a konkrétne pána Mareša, znamená ušetriť čas aj financie. Dokážu aj poradiť a nájsť najvýhodnejší predaj, či kúpu.

 • Ľuboš Krivošík

  Ešte raz chcem veľmi pekne ďakujem pani Šestákovej za výbornú spoluprácu a podporu počas predaja našej nehnuteľnosti. Obzvlášť vnímam pozitívne, že boli splnené všetky body tak, ako sme sa dohodli a že sa nám to podarilo "obehnúť" v priebehu niekoľkých hodín.

  Rovnako ďakujem aj za podporu pri prepise nehnuteľnosti u dodávateľov energií.

  Do budúcna sa na Vás rád obrátim znova. Prajem veľa úspechov.

   

   

 • Renka Pavláková

  Milá pani Uhrínová, chcem sa Vám poďakovať za veľkú pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti a kúpe bytu. Vaša pomoc bola veľmi profesionálna, ale hlavne veľmi empatická, čo som ocenila, pri všetkých vyskytnutých problémoch. Ďakujem aj Vašim kolegom z realitnej kancelárie Alpia, ktorí sa aktívne snažili vyriešiť tieto problémy spolu s Vami. Ďakujem veľmi pekne a želám veľa tak spokojných klientov ako som bola ja.

 • pán Jurík, pani Riemerová

  Chceme sa poďakovať realitnej kancelárii ALPIA za všetky služby, ktoré nám boli poskytnuté prostredníctvom realitnej maklérky pani Zdenky Uhrínovej pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi pozitívne hodnotíme jej profesionálny, milý prístup a poskytnuté služby nadštandardne. Určite by sme odporučili každému, kto má záujem o kúpu či predaj nehnuteľnosti, aby využil jej služby. Ďakujeme.

 • manželia Štangovci

  Nie sme veľmi fanúšikovia realitiek. Chceli sme sa im vyhnúť, no po tom, čo sme cez realitnú kanceláriu Alpia kupovali 3-izbový byt, sme svoj názor zmenili. Náročná, nie úplne bežná kúpa bytu (problémy s exekúciou, hypotékou a pod.) dopadla vďaka starostlivej a precíznej práci a ochotnému tímu maklérov nad naše predstavy. Celý tím ľudí z Alpie riešil za nás veci, na ktoré sme si my sami vôbec netrúfli. Pomohli nám s úradmi, s bankami, s komunikáciou s majiteľom bytu až po poistenie bytu. Bojovali s nami dlhý boj a vďaka ich pomoci si teraz môžeme užívať naše nové bývanie! Sme si istí, že ak by sme hocijakú nehnuteľnosť kupovali alebo predávali, obrátili by sme sa znovu na nich. Ďakujeme Alpia!

 • MUDr.Anežka Kováčiková, Ing.Jozef Kováčik

  Služby realitnej kancelárie Reality Alpia sme využili pri predaji bytu v Prievidzi na Severe.
  Kontaktovali sme telefonicky pána Miroslava Mareša, operatívne sme vykonali prvú obhliadku bytu a dohodli sme si ďaľší postup a stratégiu pri podaní inzerátu bytu na predaj. Postup a rady klientovi od realitného makléra pána Miroslava Mareša hodnotíme ako vysokoprofesionálne, vedel nám vždy vecne poradiť pri následnom spracovaní požadovaných údajov pre potreby odpredaja predmetného bytu. Spoločnými silami bol odpredaj bytu úspešne zrealizovaný, taktiež boli úspešne a na prvýkrát vykonané aj prepisy u dodávateľov energií aj s novým majiteľom bytu, čo zorganizoval pán Mareš.

  Taktiež v priebehu odpredaja bytu sme s manželkou navštívili aj sídlo realitnej kancelárie Reality Alpia v Prievidzi. Prístup kancelárie - kolegov pána Miroslava Mareša hodnotíme s manželkou ako korektný a profesionálny. V prípade potenciálnych záležitostí kúpy resp. odpredaja v budúcnosti by sme neváhali a určite by sme Vás kontaktovali opäť, naše skúsenosti s Vašimi službami sú len pozitívne.

   


 • fingo