Referencie

 • Stela S.

  Milá pani Zdenka, chceli by sme sa Vám poďakovať za Vašu profesionálnu prácu v oblasti realít, takých ľudí na správnom mieste by sme potrebovali viac. Keď práca niekoho baví a napĺňa, odrazí sa to okrem profesionality aj na vonkajšom prejave. Vždy milá a usmiata - radosť s Vami pracovať :) Ďakujeme aj za Vašu promptnosť, pripravenosť a flexibilnosť. Nikdy nič nebol problém. Nehovoriac o tom, že aj po zrealizovaní predaja a kúpy naďalej prejavujete záujem, či je všetko v poriadku. Želáme Vám, ako aj celej spoločnosti Alpia veľa spokojných klientov.

   

 • Hupka Peter s rodinou

  Chcel by som veľmi poďakovať za Vaše služby pri predaji nášho rodinného domu v Prievidzi na ulici Poľná a rovnako aj pri kúpe bytu na Gorkého ulici v Prievidzi. Odviedli ste pre našu rodinu kvalitnú profesionálnu prácu. Ešte raz ďakujem a prajem veľa takýchto úspešných predajov.

   

 • Andrea D.

  Pre mňa maximálna spokojnosť....pani Steinhublová TOPKA od samého začiatku, môžete jej udeliť pochvalu. Reality Alpia môžem len odporučiť. Maximálna spokojnosť.

 • p. Solčaniová

  Chcela by som sa poďakovať realitnej maklérke Zdenke Uhrínovej za jej profesionálny prístup (neustály priamy, či písomný kontakt a ochotné riešenie každej maličkosti) a nekonečnú trpezlivosť s kladným výsledkom pri predaji mojej nehnuteľnosti. Pani Uhrínová je pri rokovaní milá a ústretová. 

 • Ľudmila K., Prievidza

  Zveriť sa do rúk skúseným maklérom Reality Alpia a konkrétne pána Mareša, znamená ušetriť čas aj financie. Dokážu aj poradiť a nájsť najvýhodnejší predaj, či kúpu.

 • Ľuboš Krivošík

  Ešte raz chcem veľmi pekne ďakujem pani Šestákovej za výbornú spoluprácu a podporu počas predaja našej nehnuteľnosti. Obzvlášť vnímam pozitívne, že boli splnené všetky body tak, ako sme sa dohodli a že sa nám to podarilo "obehnúť" v priebehu niekoľkých hodín.

  Rovnako ďakujem aj za podporu pri prepise nehnuteľnosti u dodávateľov energií.

  Do budúcna sa na Vás rád obrátim znova. Prajem veľa úspechov.

   

   

 • Renka Pavláková

  Milá pani Uhrínová, chcem sa Vám poďakovať za veľkú pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti a kúpe bytu. Vaša pomoc bola veľmi profesionálna, ale hlavne veľmi empatická, čo som ocenila, pri všetkých vyskytnutých problémoch. Ďakujem aj Vašim kolegom z realitnej kancelárie Alpia, ktorí sa aktívne snažili vyriešiť tieto problémy spolu s Vami. Ďakujem veľmi pekne a želám veľa tak spokojných klientov ako som bola ja.

 • pán Jurík, pani Riemerová

  Chceme sa poďakovať realitnej kancelárii ALPIA za všetky služby, ktoré nám boli poskytnuté prostredníctvom realitnej maklérky pani Zdenky Uhrínovej pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi pozitívne hodnotíme jej profesionálny, milý prístup a poskytnuté služby nadštandardne. Určite by sme odporučili každému, kto má záujem o kúpu či predaj nehnuteľnosti, aby využil jej služby. Ďakujeme.

 • manželia Štangovci

  Nie sme veľmi fanúšikovia realitiek. Chceli sme sa im vyhnúť, no po tom, čo sme cez realitnú kanceláriu Alpia kupovali 3-izbový byt, sme svoj názor zmenili. Náročná, nie úplne bežná kúpa bytu (problémy s exekúciou, hypotékou a pod.) dopadla vďaka starostlivej a precíznej práci a ochotnému tímu maklérov nad naše predstavy. Celý tím ľudí z Alpie riešil za nás veci, na ktoré sme si my sami vôbec netrúfli. Pomohli nám s úradmi, s bankami, s komunikáciou s majiteľom bytu až po poistenie bytu. Bojovali s nami dlhý boj a vďaka ich pomoci si teraz môžeme užívať naše nové bývanie! Sme si istí, že ak by sme hocijakú nehnuteľnosť kupovali alebo predávali, obrátili by sme sa znovu na nich. Ďakujeme Alpia!

 • MUDr.Anežka Kováčiková, Ing.Jozef Kováčik

  Služby realitnej kancelárie Reality Alpia sme využili pri predaji bytu v Prievidzi na Severe.
  Kontaktovali sme telefonicky pána Miroslava Mareša, operatívne sme vykonali prvú obhliadku bytu a dohodli sme si ďaľší postup a stratégiu pri podaní inzerátu bytu na predaj. Postup a rady klientovi od realitného makléra pána Miroslava Mareša hodnotíme ako vysokoprofesionálne, vedel nám vždy vecne poradiť pri následnom spracovaní požadovaných údajov pre potreby odpredaja predmetného bytu. Spoločnými silami bol odpredaj bytu úspešne zrealizovaný, taktiež boli úspešne a na prvýkrát vykonané aj prepisy u dodávateľov energií aj s novým majiteľom bytu, čo zorganizoval pán Mareš.

  Taktiež v priebehu odpredaja bytu sme s manželkou navštívili aj sídlo realitnej kancelárie Reality Alpia v Prievidzi. Prístup kancelárie - kolegov pána Miroslava Mareša hodnotíme s manželkou ako korektný a profesionálny. V prípade potenciálnych záležitostí kúpy resp. odpredaja v budúcnosti by sme neváhali a určite by sme Vás kontaktovali opäť, naše skúsenosti s Vašimi službami sú len pozitívne.

   

 • Martin Záň

  S prácou realitnej kancelárie Alpia ako aj s prácou realitného makléra pána Mareša som bol absolútne spokojný. Postup pri kúpe nehnuteľnosti bol bez komplikácií. Na všetky otázky ohľadom kúpy nehnuteľnosti som dostal jasnú odpoveď. Bol mi nápomocný pri vybavovaní prepisov na jednotlivých úradoch. Odporúčam spoluprácu aj ďalším klientom.

 • rodina Völgyiová

  Touto cestou ďakujeme realitnej kancelárii Reality ALPIA za všetky služby, ktoré nám boli prostredníctvom realitnej maklérky pani Zdenky Uhrínovej poskytnuté pri predaji dvojizbového bytu v Prievidzi. Už dávno sme sa nestretli s tak profesionálnym, milým prístupom, vytrvalosťou, ochotou a trpezlivosťou, akú preukázala pani Zdenka Uhrínová pri predaji našej nehnuteľnosti. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a budeme šíriť dobré meno “Reality ALPIA” u našich známych. Ak budeme v budúcnosti potrebovať služby realitného makléra, sme si istí, že o ne požiadame práve “Reality ALPIA”, pani Zdenku Uhrínovú. Prajeme Vám veľmi veľa úspechov vo Vašej práci a veľa spokojných zákazníkov.

 • Renáta Zemanová

  Chcela by som sa touto cestou poďakovať realitnej kancelárii za všetky služby, ktoré nám boli prostredníctvom realitnej maklérky pani Zdenky Uhrínovej poskytnuté. Veľmi pozitívne hodnotím jej profesionálny, milý prístup, jej vytrvalosť a samozrejme trpezlivosť, vďaka ktorému sme vo veľmi rýchlom čase našli nové bývanie, s ktorým sme nadmieru spokojní a taktiež bolo postarané o predaj našich dvoch nehnuteľností k úplnej spokojnosti. Určite budem odporúčať aj svojim známym spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou a prajem Vám veľmi veľa úspechov s kúpou a predajom ďalších nehnuteľností a veľa spokojných zákazníkov.

 • p. Rusínová

  Hneď od prvého stretnutia s realitným maklérom Reality Alpia pánom Miroslavom Marešom som bola príjemne prekvapená veľmi milým a inteligentným vystupovaním a s ochotou riešiť moje otázky týkajúce sa predaja bytu. Bola to moja prvá spolupráca s realitnou kanceláriou, ale musím povedať, že veľmi pozitívna, hlavne čo sa týka zmluvy a vybavovania rôznych dokladov, ktoré sú k predaju bytu potrebné. Týmto sa chcem poďakovať realitnej kancelárii a tiež konkrétne p. Marešovi, že predaj bytu prebehol hladko, dosť rýchlo a k spokojnosti obidvoch strán, a preto uvedeného realitného makléra odporúčam všetkým, ktorí majú záujem riešiť predaj, resp. kúpu nehnuteľnosti.

 • p. Kajuchová

  Realitnú kanceláriu Reality Alpia a realitného makléra Miroslava Mareša hodnotím vysoko profesionálne. O všetko sa postaral a služby hodnotím ako nadštardandné. Určite by som ho odporučila každému, kto má záujem kúpiť, či predať nehnuteľnosť. Ďakujem.

 • p. Rudolf P. s rodinou, Prievidza

  "Touto cestou chcem poďakovať realitnej kancelárii Alpia za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Nakoľko sa s rodinou chystáme sťahovať do rodinného domu, chceli sme dovtedy predať náš 3 izbový byt v Prievidzi. Dali sme ho do ponuky realitnej kancelárii Alpia a po pár mesiacoch sa našiel kupec. Všetko prebehlo v poriadku."
 • p. Miriam a p. Adrián Z., Prievidza

  "Predávali sme byt v centre Prievidze. Realitná kancelária Alpia nám ponúkla spoluprácu pri predaji, tak sme sa rozhodli dať byt do ponuky aj k nim. Po pár obhliadkach sa našiel záujemca a predaj sa zrealizoval. So spoluprácou sme veľmi spokojní."
 • p. Peter a p. Dana B., Prievidza

  "S manželom sme sa rozhodli kúpiť pozemok a postaviť rodinný dom. Na tejto stránke sme našli pozemok v peknej lokalite. Pôvodne sme neboli naklonení spolupráci s realitnou kanceláriou, avšak dohodli sme si stretnutie s p. Pekárom a po obhliadke pozemku sme sa rozhodli pre kúpu. Napriek tomu, že bolo potrebné prepísať LV pôvodných majiteľov kvôli pár nezrovnalostiam a vybaviť úver, čo nebola otázka jedného dňa, realitná kancelária zabezpečila všetky potrebné kroky k našej úspešnej kúpe."
 • p. Renáta a p. Jozef P., Bojnice

  "Zháňali sme 3 izbový byt v Prievidzi. Pôvodne sme boli klientmi konkurenčnej realitnej kancelárie, avšak po nemilo prekvapivom prístupe z ich strany, sme sa rozhodli skúsiť to ešte s inou realitnou kanceláriou, tak sme si vybrali realityalpia. Nakoľko sme mali schválený úver, potrebovali sme v krátkom čase zohnať vhodný byt. Napriek pár komplikáciám s predávajúcimi a predchádzajúcou realitnou kanceláriou, sa alpii podarilo zohnať nám vyhovujúcu nehnuteľnosť. V priebehu tohto mesiaca sa sťahujeme."
 • p. Miroslava V., Kanianka

  "Len pred mesiacom som dala realitnej kancelárii Alpia do ponuky svoj 4 izbový byt v Kanianke. Zároveň som chcela kúpiť 3 izbový byt v Prievidzi. Ponúkli mi všetky nehnuteľnosti, ktoré mohli vyhovovať mojim predstavám a ja som si vybrala. Počas realizácie kúpy bytu našli aj kupcu na môj byt, z čoho som bola veľmi milo prekvapená. Taktiež mi pomohli vybaviť úver a všetky ostatné vybavovačky. Všetko prebehlo bez komplikácií, so spoluprácou som veľmi spokojná."
 • p. Ľubica a Aurel B., Kanianka

  "Touto cestou chceme vyjadriť spokojnosť s realitnou kanceláriou Alpia. Hľadali sme chalupu, kde by sme mohli s celou rodinou relaxovať. Tu sme našli vhodnú nehnuteľnosť a v krátkom čase sa zrealizovala kúpa. Boli sme milo prekvapení z celej spolupráce."
 • p. Miroslav P., Bratislava

  "Pani Hlinková, realitná kancelária,
  ďakujem za správu a dovoľte, aby som sa Vám všetkým v realitnej kancelárii poďakoval za spoluprácu a rýchly predaj bytu a všetky formality s tým spojené. O vašom dobrom mene a spoľahlivej práci sa určite zmienim mojim prievidzským známym.
  Prajem vám naďalej veľmi veľa práce, veľa spokojných klientov a samozrejme, aj spokojnosť na vašej strane."
 • p. Marián B., Prievidza

  "Realitná kancelária Alpia mi už v minulosti pomáhala s predajom rodinného domu. Bol som s ich prístupom spokojný, preto som sa na nich obrátil aj s hľadaním menšej nehnuteľnosti, ktorú som chcel v budúcnosti prenajímať. Po mojej návšteve ma kontaktovali s tým, že majú nehnuteľnosť, ktorá by mohla vyhovovať mojim požiadavkám. Po obhliadke som sa rozhodol pre kúpu, ktorú Alpia v krátkom čase zrealizovala. Touto cestou by som chcel vyjadriť svoju spokojnosť."
 • pán Tomáš, Prievidza

  "Vlastnil som stánok s občerstvením a malou terasou. Nakoľko som ho využíval len počas letných mesiacov, chcel som ho predať a kúpiť inú nehnuteľnosť vhodnú na podnikateľské účely. Od známych som sa dozvedel o realitnej kancelárii Alpia. Dohodol som si s nimi stretnutie a po vzájomnej dohode zaradili môj stánok do ponuky. Po krátkej dobe našli záujemcu, s ktorým zrealizovali obhliadku a keďže sa mu stánok páčil, v priebehu pár dní sa zrealizoval predaj. So službami realitnej kancelárie som veľmi spokojný."
 • pán Hudec a pani Hudecová, Bojnice

  "Mali sme rekreačnú chatku, ktorú sme chceli predať a nakoľko sme na dôchodku, chceli sme mať čo najmenej vybavovania súvisiaceho s predajom, preto sme sa obrátili na realitnú kanceláriu Alpia. Predaj trval trochu dlhšie ako sme očakávali, pretože sa vyskytli problémy so skutkovým stavom a stavom zakresleným v geometrickom pláne... Alpia nám však veľmi pomohla, všetko vybavila a predaj nakoniec prebehol v poriadku. Sme veľmi spokojní."
 • p. Hrtánek Štefan, Prievidza

  "Súrne som potreboval 1 - izbový byt alebo garsónku. Navštívíl som preto realitnú kanceláriu Realityalpia. Ukázali mi všetky ich nehnuteľnosti, ktoré by mohli vyhovovať mojim požiadavkám a zapáčila sa mi garsónka, ktorú vtedy mali v ponuke. Išli sme ju ihneď pozrieť, následne mi vysvetlili celý postup realizácie, keďže som ju chcel kúpiť. Po podpise zmluvy za mňa všetko urobili. Za dva dni bolo všetko vybavené a ja som dostal už len kľúče a list vlastníctva. Bol som veľmi milo prekvapený."
 • p. Mandúch Ctibor, p. Mandúchová Ľudmila, Handlová

  "Touto cestou by som rád vyjadril svoju spokojnosť s prácou realitnej kancelárie Realityalpia. Som spolu s mojou manželkou na dôchodku a neviem presne, ako to chodí pri predaji nehnuteľností, tak som sa rozhodol zveriť do rúk realitnej kancelárie Realityalpia. Chceli sme súrne predať náš 2 - izbový byt v Handlovej, nakoľko sme sa chceli presťahovať do rodinného domu a preto sme v krátkom čase potrebovali peniaze v hotovosti. Zamestnanci realitnej kancelárie Realityalpia nám pomohli zabezpečiť finančnú hotovosť, sprostredkovali predaj nášho bytu a zároveň aj záhradnej chatky, ktorú sme v tej dobe taktiež predávali. Profesionálne zabezpečili a vybavili všetku potrebnú administratívu. Postarali sa o všetko. O zmluvy, návrhy na vklad do katastra, odpisy stavov elektriky, vody, plynu, o ich prehlásenie. My sme len podpísali potrebné dokumety. Boli ochotní popri predaji týchto nehnuteľností hľadať nám aj už spomínaný rodinný dom, ktorý by vyhovoval mojim a manželkiným požiadavkám, aby sme sa mohli čo najskôr presťahovať. Všetko prebehlo za pomerne krátky čas. Sme s nimi veľmi spokojní. Určite by sme každému, kto hľadá alebo predáva nehnuteľnosť odporučili realitnú kanceláriu Realityalpia."
 • p. Jarmila, Prievidza

  "Chcela som v čo najkratšej dobe predať garsónku, nakoľko som sa aj so svojou rodinou chcela presťahovať do väčšieho bytu. Nemala som však čas venovať sa záujemcom, oslovila som preto realitnú kanceláriu Realityalpia. Bola som veľmi prekvapená v akej krátkej dobe sa predaj zrealizoval. Realitná kancelária Realityalpia našla kupcu a vybavila všetku potrebnú administratívu. Ja som prišla len podpísať kúpnu zmluvu a prevziať si peniaze. Zároveň mi aj našli pekný 4 - izbový byt, kde sa aj s rodinkou chystáme v čo najkratšom čase nasťahovať. Touto cestou by som chcela celému tímu Realityalpia poďakovať."
 • p. Lacko, Prievidza

  "Zháňal som 1 - izbový byt v Prievidzi. Na stránke www.reality-prievidza.sk som videl byt, ktorý by mohol vyhovovať mojím požiadavkám. Krátko po mojom dopyte sa mi ozvala realitná maklérka z Realityalpia. Dohodli mi obhliadku bytu a nakoľko sa mi páčil, zrealizovali sme kúpu. Všetko prebehlo za 3 dni, ja som len podpísal zmluvu a prebral kľúče. Bol som milo prekvapený z prístupu tímu Realityalpia."

 • fingo