Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Kanianka
65 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

39

|
1 662,40  €/m²

Na predaj 1-izbový byt/ Kanianka

Prievidza
ZNÍŽENÁ CENA
72 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

38

|
1 894,74  €/m²

Na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Prievidzi – Veľkonecpalská cesta

Bojnice
exkluzívne
cena v RK Na predaj

1 iz.

|

32

|
-

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Prievidza
NOVÉ
68 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

38

|
1 789,47  €/m²

Na predaj 1-izbový slnečný byt v centre mesta /ul. Mišíka

Kanianka
NÁŠ TIP
cena dohodou Na predaj

1 iz.

|

65

|
-

2. a 3. izbové byty, Bytový komplex, Kanianka – PÁNSKY HÁJ II.

Bojnice
282 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

101

|
2 792,08  €/m²

3 izbový apartmán na predaj 101 m2, Bojnice, Podskalné

Prievidza
86 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

57

|
1 508,77  €/m²

Na predaj: 2-izbový byt, 57 m / A.Rudnaya

Prievidza
105 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

70

|
1 491,48  €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Necpaly, ul. Dúbravská

Bojnice
cena v RK Na predaj

1 iz.

|

0

|
-

Apartmány Bojnice - Apartmány pod zámkom, Bojnice

Bojnice
exkluzívne
351 800,00 € Na predaj

1 iz.

|

123

|
2 862,49  €/m²

3 - izbový byt, C 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Bojnice
exkluzívne
352 100,00 € Na predaj

1 iz.

|

123

|
2 864,93  €/m²

3 - izbový byt, D 22 ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Bojnice
NÁŠ TIP
299 900,00 € Na predaj

1 iz.

|

122

|
2 458,20  €/m²

Na predaj apartmán Panorama Bojnice, 4. izbový, 109 m2 + terasa 13 m2.

• fingo