Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Horné Hámre
NÁŠ TIP
58 380,00 € Na predaj

5 560

|
10,50  €/m²

Pozemok na predaj, 5560 m2, Horné Hámre

Horné Hámre
NÁŠ TIP
9 289,00 € Na predaj

4 423

|
2,10  €/m²

Pozemok na predaj, 4423 m2, Horné Hámre

Horné Hámre
NÁŠ TIP
54 075,00 € Na predaj

5 150

|
10,50  €/m²

Pozemok na predaj, 5150 m2, Horné Hámre

Horné Hámre
NÁŠ TIP
15 991,50 € Na predaj

1 523

|
10,50  €/m²

Pozemok na predaj, 1523 m2, Horné Hámre

Hámre - Horné Hámre
exkluzívne
11 470,50 € Na predaj

7 647

|
1,50  €/m²

Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Diviaky nad Nitricou
38 500,00 € Na predaj

550

|
70,00  €/m²

Stavebný pozemok / Diviaky nad Nitricou

Poruba
56 000,00 € Na predaj

506

|
110,67  €/m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU 506 m2 / PORUBA

Čavoj
cena dohodou Na predaj

5 001

|
-

pozemok v Čavoji vhodný na chalupu

Čavoj
exkluzívne
18 896,00 € Na predaj

2 362

|
8,00  €/m²

pozemok nad obcou Čavoj

Bánovce nad Bebravou
cena dohodou Na predaj

3 630

|
-

Stavebný pozemok na predaj /580 m2/, Bánovce nad Bebravou

Prievidza
1 600 000,00 € Na predaj

20 000

|
80,00  €/m²

Na predaj: Pozemky v obchodno-priemyselnej zóne – Prievidza

Čavoj
17 000,00 € Na predaj

1 006

|
16,90  €/m²

Stavebný pozemok v obci Čavoj

• fingo