Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Hámre - Horné Hámre
exkluzívne
11 470,50 € Na predaj

7 647

|
1,50  €/m²

Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Poruba
56 000,00 € Na predaj

506

|
110,67  €/m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU 506 m2 / PORUBA

Čavoj
17 000,00 € Na predaj

1 006

|
16,90  €/m²

Stavebný pozemok v obci Čavoj

Tužina
42 000,00 € Na predaj

350

|
120,00  €/m²

Stavebný pozemok Tužina aj so stavebným povolením a projektovou dokumentáciou RD

Cigeľ
NÁŠ TIP
89 556,00 € Na predaj

878

|
102,00  €/m²

Pozemok na predaj, zastavaná plocha a nádvorie, 878 m2, Cigeľ

Handlová
exkluzívne
199 000,00 € Na predaj

81 764

|
2,43  €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ / Rozsiahly pozemok 81 674 m2 , Handlová

Čavoj
exkluzívne
cena dohodou Na predaj

4 011

|
-

pozemok v krásnej prírode Čavoja na chalupu

Čavoj
cena dohodou Na predaj

5 001

|
-

pozemok v Čavoji vhodný na chalupu

Čavoj
59 000,00 € Na predaj

3 231

|
18,26  €/m²

Na predaj: Rozľahlý stavebný pozemok 3231 m2 – Čavoj

Nitrica
88 000,00 € Na predaj

6 873

|
12,80  €/m²

Rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu – Nitrica

Pravenec
61 516,00 € Na predaj

17 576

|
3,50  €/m²

Predaj lesných pozemkov

Prievidza
exkluzívne
225 000,00 € Na predaj

812

|
277,16  €/m²

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

• fingo