Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Čavoj
cena dohodou Na predaj

5 001

|
-

pozemok v Čavoji vhodný na chalupu

Handlová
exkluzívne
199 000,00 € Na predaj

81 764

|
2,43  €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ / Rozsiahly pozemok 81 674 m2 , Handlová

Cigeľ
exkluzívne
22 906,00 € Na predaj

881

|
26,00  €/m²

Pozemok na predaj, 881 m2, k. ú. Cigeľ, okres Prievidza

Pravenec
61 516,00 € Na predaj

17 576

|
3,50  €/m²

Predaj lesných pozemkov

Pravenec
exkluzívne
54 000,00 € Na predaj

926

|
58,35  €/m²

***Stavebné pozemky / Pravenec ***

Čavoj
exkluzívne
18 896,00 € Na predaj

2 362

|
8,00  €/m²

pozemok nad obcou Čavoj

Prievidza
NÁŠ TIP
cena v RK Na predaj

9 467

|
-

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok v priemyselnom parku Prievidza (9 467 m2)

Diviaky nad Nitricou
157 488,00 € Na predaj

4 632

|
34,00  €/m²

Pozemok / 4632 m2 / na predaj, Diviaky nad Nitricou

Čavoj
17 000,00 € Na predaj

1 006

|
16,90  €/m²

Stavebný pozemok v obci Čavoj

Čavoj
59 000,00 € Na predaj

3 231

|
18,26  €/m²

Na predaj: Rozľahlý stavebný pozemok 3231 m2 – Čavoj

Nitrica
88 000,00 € Na predaj

6 873

|
12,80  €/m²

Rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu – Nitrica

Poruba
56 000,00 € Na predaj

506

|
110,67  €/m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU 506 m2 / PORUBA

• fingo