Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Handlová
exkluzívne
199 000,00 € Na predaj

81 764

|
2,43  €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ / Rozsiahly pozemok 81 674 m2 , Handlová

Čavoj
59 000,00 € Na predaj

3 231

|
18,26  €/m²

Na predaj: Rozľahlý stavebný pozemok 3231 m2 – Čavoj

Nová Lehota
21 000,00 € Na predaj

686

|
30,61  €/m²

Pozemok / 686 m2 / na predaj, Nová Lehota

Poruba
56 000,00 € Na predaj

506

|
110,67  €/m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU 506 m2 / PORUBA

Tužina
42 000,00 € Na predaj

350

|
120,00  €/m²

Stavebný pozemok Tužina aj so stavebným povolením a projektovou dokumentáciou RD

Čavoj
exkluzívne
cena dohodou Na predaj

4 011

|
-

pozemok v krásnej prírode Čavoja na chalupu

Cigeľ
NÁŠ TIP
89 556,00 € Na predaj

878

|
102,00  €/m²

Pozemok na predaj, zastavaná plocha a nádvorie, 878 m2, Cigeľ

Čavoj
exkluzívne
18 896,00 € Na predaj

2 362

|
8,00  €/m²

pozemok nad obcou Čavoj

Prievidza
exkluzívne
225 000,00 € Na predaj

812

|
277,16  €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

Prievidza
219 866,00 € Na predaj

2 339

|
94,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Prievidza

Pravenec
61 516,00 € Na predaj

17 576

|
3,50  €/m²

Predaj lesných pozemkov

Čavoj
exkluzívne
cena dohodou Na predaj

4 256

|
-

Stavebný pozemok na chatu v Čavoji

• fingo