cena dohodou Na predaj

4 256

|
-

Stavebný pozemok na chatu v Čavoji

Pravenec
exkluzívne
120 000,00 € Na predaj

2 000

|
60,00  €/m²

***Stavebné pozemky / Pravenec ***

Čavoj
exkluzívne
128 480,00 € Na predaj

3 062

|
41,96  €/m²

Na predaj pozemok o výmere 3 062 m v obci Čavoj

Handlová
exkluzívne
199 000,00 € Na predaj

81 764

|
2,43  €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ / Rozsiahly pozemok 81 674 m2 , Handlová

Prievidza
1 600 000,00 € Na predaj

20 000

|
80,00  €/m²

Na predaj: Pozemky v obchodno-priemyselnej zóne – Prievidza

Čavoj
17 000,00 € Na predaj

1 006

|
16,90  €/m²

Stavebný pozemok v obci Čavoj

Cigeľ
exkluzívne
22 906,00 € Na predaj

881

|
26,00  €/m²

Pozemok na predaj, 881 m2, k. ú. Cigeľ, okres Prievidza

Poruba
56 000,00 € Na predaj

506

|
110,67  €/m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU 506 m2 / PORUBA

Nitrianske Pravno
cena dohodou Na predaj

500

|
-

Stavebné pozemky na predaj, Nitrianske Pravno

Nová Lehota
21 000,00 € Na predaj

686

|
30,61  €/m²

Pozemok / 686 m2 / na predaj, Nová Lehota

Cigeľ
NÁŠ TIP
89 556,00 € Na predaj

878

|
102,00  €/m²

Pozemok na predaj, zastavaná plocha a nádvorie, 878 m2, Cigeľ

Prievidza
exkluzívne
222 900,00 € Na predaj

812

|
274,58  €/m²

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

• fingo